Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 765 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Komentáře pro Boj o lásku
Komentátor: Anne Anonymní Datum: 01.02.2018 - 11:09 Titulek: 66. Nikdy to úplně nepřebolí

Vsechny povídky jsou krásný ale až tahle mě dokázala rozbrecet. Vážně sedím tu a brecim jak malá holka... dobrá práce👌🏼

Komentátor: Teď a tady Anonymní Datum: 01.01.2018 - 14:03 Titulek: A příběhu je konec

Hezké 

 Četla jsem spousty povídek s Nymfadorou a Remuses. Některé byli mnohem kratším i trochu hezčí , ale tato se mi asi líbila nejvíc sice byla dlouhá ,  ale zato jsem jí stihla prožít

 

Komentátor: Nymfa Anonymní Datum: 14.07.2016 - 20:46 Titulek: A příběhu je konec

Brečela jsem jako želva.Nádhera!!!To už se dá vyrovnat Rowlingové!Je to úžasně zakomponované do děje samotného HP.Jsem ráda že Tonksová svůj boj vyhrála a uvidí Teddyho jsi úžasná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) 

Komentátor: Nymfa Anonymní Datum: 11.07.2016 - 10:02 Titulek: Prozrazení Brumbálovy armády

Povídka super chtelo by to neco akcnejsiho... Ale je super az na ty chyby

Komentátor: Nymfa Anonymní Datum: 11.07.2016 - 10:02 Titulek: Prozrazení Brumbálovy armády

Povídka super chtelo by to neco akcnejsiho... Ale je super az na ty chyby

Komentátor: Anicka Anonymní Datum: 25.08.2015 - 22:11 Titulek: A příběhu je konec

Ahoj tak to jsem necekala ze se az tak zactu cetla jsem to od zactaku a musim rict ze te obdivuji.Moc se mi to libilo a kdyz uz sem si rikala ze to skonci smrti obou jako je to ve filmu nebylo to tak a jsem zato rada.Nymfadoru jsem mela nejradsi proto sem byla nastvana kdyz umrela ale ty jsi ji umrit nenechala.. Opravdu se mi to moc libilo jsi vazne skvela:)

Komentátor: SarahDelwans Přihlášený Datum: 10.11.2013 - 18:41 Titulek: A příběhu je konec

Překrásný! Tyhle povídky jsem četla už kdysi, ale vždy se k nim ráda vrátím. Opravdu nádhera, chtěla bych umět psát jako ty. :)))

Komentátor: tonks Anonymní Datum: 16.02.2012 - 19:13 Titulek: A příběhu je konec

to bolo to najkrásnejší čo sem četla 

Komentátor: ... Anonymní Datum: 31.08.2011 - 16:50 Titulek: Wildcollige

za a) flor je fleur a za b) rabatus je rabastan.

Komentátor: tuminkaj Anonymní Datum: 25.06.2010 - 15:09 Titulek: A příběhu je konec

Celkově krásná povídka :-D ten začátek je trochu divnej. Jsem ráda že sis upravila ten konec a že to Tonksová a Lupin přežili       :D. Jak Tonksovou trefila ta kletba už sem si myslela že umře a sem hodně ráda že to přežila. :o)

Komentátor: Katyes Anonymní Datum: 18.04.2010 - 21:07 Titulek: A příběhu je konec

Trochu sis upravila konec, ale je to moc hezké.

Komentátor: gginewra Anonymní Datum: 18.01.2010 - 21:34 Titulek: A příběhu je konec

Konečně, konečně jsem se dočkala poslední kapitoly. Děkuji za pěkné čtení, ze to, že jsem mohla strávit další čas se svými oblíbenými postavami a vidět tak jejich příběh zase z jiného úhlu. MĚJ SE CO NEJLÍP A piš, piš, piš!!!

Odpověď autora: Jsem ráda, že se ti celá povídka líbila. Psát jsem nepřestala, ale už jsem je neuveřejnila tady na potterpovídkách, ale na stránce kamarádky http://hawaiiiii.blog.cz, takže pokud budeš mít chuť tak se tam určitě kukni, najdeš tam další tři moje povídky a jednu kamarádky ;-)

Komentátor: Majda Anonymní Datum: 05.12.2009 - 13:01 Titulek: A příběhu je konec

Dopiš tam ještě náký kapitoly. prosím

Komentátor: Majda Anonymní Datum: 02.12.2009 - 20:35 Titulek: A příběhu je konec

Prosím. Napiš ještě ňákou část povídky. Jak to bylo u Munga...

Odpověď autora: Promiň Majdo, ale ne. K téhle povídce už nanapíšu žádnou kapitolu. Definitivně skončila. Jak to bylo u Munga si budeš muset domyslet sama ;-)

Komentátor: Kami Anonymní Datum: 01.12.2009 - 18:19 Titulek: A příběhu je konec

nádherný, nádherný, nádherný!!! sice mě mrzí, že ta povídka už skončila, ale zase jsem moc ráda za to, jak jsi ji krásně zakončila... já vím, že někomu se nelíbí, že to není podle knížky, ale mně se to takhle rozhodně líbí!! podle mně je to skvělá povídka s úžasným koncem :-)

Komentátor: aki Anonymní Datum: 01.12.2009 - 17:58 Titulek: A příběhu je konec

Když jsem četla předchozí kapitolu, tak jsem věděla, že se blížíš ke konci, ale že to bude už tak brzo:) Nechápej mě zle, byla jsem ráda za "delší" počtení. Co se týče ukončení:) preferovala bych to knižní, ale na druhou stranu jsi to udělala podle svého, šla jsi svou cestou a možná tě taky ovlivnilo nesplnitelné přání, aby v té knize ti dva nezemřeli...a od čeho jiného by tu taky byly tyto povídkové stránky, že?:)....sama nemám rozhodně odvahu a ani vlohy se jakkoliv projevit v písemné formě, tudíž ani tu tvoji hodnotit nebudu...takže děkuji za příjemné čtení a ať se daří:)

Komentátor: katka Anonymní Datum: 01.12.2009 - 17:28 Titulek: A příběhu je konec

Trochu jsi to upravila Dora i remus v knížce zemřeli

Komentátor: Majda Anonymní Datum: 01.12.2009 - 17:14 Titulek: To snad ne

Je to nádherný. Čtu to už po několikátý a líbí se mi stále

 

Komentátor: kix Anonymní Datum: 01.12.2009 - 16:43 Titulek: A příběhu je konec

Asi Ti teď přišly tuny komentářů typu úú´žo, super a tak. Ale můj bohužel tak pozitivní nebude. Sice ano, jako jsem Tě nedávno chválila, píšeš podle sebe, kapánek jsi pozměnila podstatu některých postav a některé věci jsi puď to překlepem nebo myšlenkou tak trochu přejmenovala. Ale ať to někteří chtěli nebo ne, to je na nich, jediná věc na téhle povídce, co se mi nelíbí je právě konec. Příjde mi to psané silou, jakoby urychleně a nuceně. Pointu to má a musím říct, že skvělou i když někomu je možná nejasná, ale já se v kontextu vyznám. Jde mi ale hlavně o to, že jsi změnila to, co je na příběhu Remuse a Tonks to nejkrásnější: že umřeli spolu, že odešli jako minulast toho, co bylo a zanechali syna jako něco nového, osobu, která bude žít v novém světě, který pro něj vybudovali, že je to právě Harry, který se konečně pro někoho stane tím, kym byl Sirius pro něj. Navíc fakt NECHÁPU, proč si pro Doru po smrti přišli právě ti tři. Znala akorát Siriuse a do mé představy o ideální smrti patří potkání toho, kdo byl srdci nejblíže. V tomto případě by to byl asi Sirius a její otec.

Ale to jsou jen moje názory. Většinou jsem nekomentova Tvůj styl psaní, ale Tvůj děj a na to budou stovky názorů a spekulací. Můj názor znáš. Celkově se mi ale povídka moc líbila. Nakonec jsem i v tom, že občas není jasné, kdo právě mluví našla tajemné kouzlo. Velmí pěkné a chválím i to, že´s to dokončila a neflákla s tím, jak by to možná udělal i profesiónální spisovatel. Hodně štěstí.Odpověď autora:

Díky za názor, vážím si ho. Pro objasnění, proč má tahle povídka konec takový, jaký má. Je to celkem jednoduché. Před dvěmi lety jsem boj začala psát hlavně z důvodu, že jsem se nechtěla smířit s myšlenkou, že moje dvě nejoblíbenější postavy umřely. Přišlo mi strašně nefér, že Remus, který celý život trpěl a byl sám musel umřít právě ve chvíli, kdy konečně našel štěstí, lásku a rodinu.

A ikdyž jsem v průběhu těch dvou let vyspěla a mnohokrát změnila názor, i si myslím, že jsem pochopila proč v knížce ti dva zemřeli, rozhodla jsem se nakonec zůstat věrná té svojí původní myšlence, protože kdybych je nakonec zabila tak bych to kouzlo celé té povídky zničila právě pro sebe. NEvím jestli je to pochopitelné, ale je to tak.

A k tomu proč tam přišli ti tři? Dora neumřela, byla na rozcestí a ti tři jí měli dodat sílu, aby to nevzdávala. Toť vše ;-)

Komentátor: Verísek Anonymní Datum: 30.11.2009 - 18:43 Titulek: A příběhu je konec

Úžasný zakončení celkově úžasnýho příběhu, moc se ti to vše povedlo :) těší mě, že jsi nakonec udělala jiný konec, ale o to víc je to srdce rvoucí. Grauluji