Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 770 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Komentátor: Teodor Přihlášený Datum: 12.06.2009 - 00:27 Titulek: 11. Školní trest

Tak já si myslim že si teda taky ten komentík zasloužíš :-)

Odpověď autora: Viď! Ale lidi jsou líný a nekomentujou!
Zpátky do reality - většina lidí nemá co by objevného řekla a to je normální. Proč potom chtít mermomocí aby se vyjádřili? O to víc těší ti, co mají co objevného říct... :)

Komentátor: Teodor Přihlášený Datum: 11.06.2009 - 23:48 Titulek: 8. Noční výprava

Chyba obrázku, Katana přece zůstala opřená dole!

Odpověď autora: Autorská licence ;) S katanou to vypadalo prostě líp ;)

Komentátor: Teodor Anonymní Datum: 11.06.2009 - 23:38 Titulek: 7. Starwarsačky vrací úder

Jednoslovně - Dokonalé =D

Komentátor: Peggy Anonymní Datum: 10.06.2009 - 19:59 Titulek: 14. Konečné rozuzlení

Tess, to je prostě skvělý! Co jinýho k tomu dodat?

Komentátor: Esclarte Anonymní Datum: 10.06.2009 - 19:36 Titulek: 14. Konečné rozuzlení

Tak přece jen pokračování! Je mi líto, že jsem to celé nečetla dřív, protože tohle by opravdu bylo potřeba komentovat kapitolu po kapitole. Bylo toho plno, co mě napadalo, něco se mi nelíbilo (ale toho bylo jen trochu) a plno, plno se mi toho líbilo a chtělo se mi u toho ječet:, že je to mocinky good a übercool. Teď by to musel být komentář dlouhý jak tejden a mně se nechce... tak aspoň všechny ty scény s Mařenami i Mařenou Eleonorou byly dokonalé, zvlášť Mary Sue kouzla zbavená na hodině Minervy Mc Gonagallové (ta se ti opravdu povedla) a na lektvarech. Kapitola Zábava pro náročnější si svůj název opravdu zasloužila. No a efekt mince se svatým Václavem a Bruncvíkův meč - to bylo prostě kouzelné. Celou dobu šílená komedie a najednou taková poetika a Praha magická - skvělé.

Tak a 14. kapitola.. Zdá se mi, že zjevení starého Malfoye ten efektní závěr trochu rozmělnilo. No, budiž holkám přáno. A Rok jako žádný jiný by mě moc nepotěšil - možná ještě takdo té nestvůrné mučící scény. Já bych radši nějaký jiný sedmý díl a hlavně jiný Epilog. Jinak povedený. Moc se mi líbilo, jak nejdřív zmizely Mařenky a potom byla přece jen řádná oslava.

P.S.: Vy zíráte - my zíráme! Odpověď autora: Ale Esclarte! Já si ty komentáře ZASLOUŽÍM!
Zdá se mi, že máš na některé situace úplně jiný názor než já a vídáš tam věci, o kterých kolikrát ani nevím, že by tam mohly být vidět (s tím Malfoyem tak trochu souhlasím, bohužel jsem ho tam potřebovala).
Backfeed! More backfeed! :D Ale do ničeho tě netlačím, to ne ;)

Komentátor: Amaranta Anonymní Datum: 10.06.2009 - 14:27 Titulek: 14. Konečné rozuzlení

Ježišmarjá... Si tak predstavujem Snapea an zrovna dostal polibek na tvár a celú nasledujúcu scénu... Tess, smekám :-)Odpověď autora: Tak to jsem ráda, byla jsem trochu na rozpacích, jestli se mi tahle scéna povedla, jestli není Snape moc plochý.

Komentátor: Effaran Anonymní Datum: 10.06.2009 - 14:13 Titulek: Prolog - Spěšný vlak do Chotěboře

Dík, Tess. Ale já se včera náhodou podívala na svý starší komentáře. A lekla jsem se.

Odpověď autora: To je stadium, kterým si projde každý z nás, kdo měl tu smůlu, že se v období mladistvé nerozvážnosti mohl prezentovat v komentářích ;)

Komentátor: Tegil Anonymní Datum: 10.06.2009 - 13:35 Titulek: 14. Konečné rozuzlení

Tak široký úsměv, který jsem měla na tváři, když jsem si na Soví poště přečetla, že tu čeká pokračování Invaze, jsi určitě ještě neviděla.  :-)

Ukradený culík - a jak San dokáže ostatním, že je opravdu Luciuse? :-)

Ale teď nevím. V pátek nastupuji do nemocnice. Mám se těšit, že po návratu do "virtuálního" světa tu na mne bude čekat další díl, nebo mám truchlit, že půjde o epilog? Co mi to děláš?Odpověď autora: Já myslím, že San je jedno, že to nedokáže - ona to ví a to je hlavní.
Sice už nás čeká jen epilog, ale až bude hotovo, můžu se konečně opřít do Orla a hada, který stojí ve frontě už skoro rok. Nebude to teda komedie, ale snad se bude drobet akce taky líbit...

Komentátor: Effaran Anonymní Datum: 10.06.2009 - 12:40 Titulek: 14. Konečné rozuzlení

O hodině IVT si takhle otevřu potterpovídky a ejhle, vybafne na mě nová kapitola Invaze rušivých elementů. Radši jsem nezkoušela skákat radostí, nicméně měla jsem k tomu chuť. A snad jediné co se mi na této kapitole nelíbí je to, že za ní už bude jen epilog. Zvlášť poslední část se mi líbí. (A to se snažím pozvednout úroveň svých komentářů aspoň trochu výš než jsou slova jako úžasňoučký...)Odpověď autora: Děkuji své věrné čtenářce za komentář ;)
Nemyslím, že bys zrovna ty psala komentáře nevalné úrovně, naopak ;)

Komentátor: Esclarte Anonymní Datum: 19.05.2009 - 08:09 Titulek: Prolog - Spěšný vlak do Chotěboře

Tomuhle dílu jsem se hodně dlouho vyhýbala (popravdě mě nadlouho odradilo sprosté klení v jinak nepoužívaném cizím jazyce), ale pak jsem se dopustila té zvrhlosti, že jsem otevřela poslední kapitolu a bylo to výborný. U té diskutované žluté věci jsem se řezala smíchy, je to prostě okouzlující nápad. Určitě to tam nech! A teď musím postupně dočíst, ocenit a vychutnat si celou tuhle bláznivinu i s Mařenou a Skoromařenou.

Odpověď autora: Vidíš, a já jak oním jazykem nemluvím, tak jsem to ošklivé slovo vzala prostě jen jako nadsázku a vůbec mě nenapadlo, že by se to mohlo někoho dotknout. Asi si budu příště dávat větší pozor.

Komentátor: analet Anonymní Datum: 13.01.2009 - 18:58 Titulek: 13. (Ne)zvaná návštěva

prosím prosím! už dva mesice cekámna další kapitolu! prosím prosím! sem se celý dva mesice nezasmála! prosím prosím! smutně koukám!

Odpověď autora: Milá analet a jiní trpěliví nedočkavci, kapitola 14 byla právě (konečně!) dopsána a nyní se zvolna vydává cestou bet a podobných tvorečků. Pokud se neobjeví nějaký zádrhel, doufám v uveřejnění o víkendu, nejpozději do týdne. Howgh!

Komentátor: assez Anonymní Datum: 02.01.2009 - 16:23 Titulek: 13. (Ne)zvaná návštěva

Tahle povídka je dokonale blbá! Promiň - já musela. :D Mě hrozně bavila a jen lituji, že tak neznám StarWars, abych si to užila úplně. :) Jsi do toho opravdu zamilovaná, to jde poznat.

Smekám. Když se objevil Brumbál - kterého jsem mimochodem v tu chvíli nečekala - zařvala jsem: JO!

To, že je Snape oběť láskyplných projevů patnáctiletých - jo podruhé!

No - občas mi tam chyběl nadhled - bylo to samé ,já‘ - pohled zevnitř osoby - (což bylo vtipné ZVLÁŠTĚ kvůli vsuvkám, které by tam jinak nepasovaly, že...), ale třeba v kousku 8. dílu bych ten vypravěčský odstup ocenila. Je to dost vidět NAPŘ. při snídaních, večeřích atp. - tam to mně, subjektivně, vyčnívá nejvíc.

Ty nablblé scény a situace a trapasy a Mařeny a mařenizace - prostě úžasné.

Jo - jen je nerealistické, aby jedna Mary odcházela s újmou bodů a jedné to prošlo jen tak. Vím - občas autora něco nenapadne, ale tohle mohlo. (To já jen v zájmu dokonalosti. >:-Đ Ta scéna s přelézáním hradeb a Severusem a Mary-Élí. A uznávám - třeba to byl záměr, ale namě to tak nepůsobilo, toť vše.) Věř, že kdybych si nemyslela, že to čekáš, tak bych žádné výtky nepsala. Mně se to líbí. Jo ale - tohle určitě - vytkla jsi mi, že si myslíš, že to, co jsem napsala já, už není Harry Potter. Ale já si to konkrétně tady myslím taky. Samozřejmě beru i v úvahu, že je to parodie, že se to k okolnostem hodí, ale stejně...

Studentky Jiskropšouku a jednorožci a jednorožky.... XD

Největší tragédie je, že ta parodie s Harrym a Voldym v lese - a někdo to takhle píše vážně a navážno.

A - sobec jsem taky - svíjela jsem se smíchy. XD

Tedy a ten BOJ závěrečný - líbilo se mi to, nasmála jsem se. A zapletení českých dějin... XD To mi zvlášť teď přišlo vhod. A zklamala, když jsem zjistila, že není dopsáno. :-/ Za povídku děkuji a doufám, že brzy přijde chuť psát dál. :Đ

Pardon - jaksi jsem si psala body a ono z toho vylezlo tohle. Tak když už to mám napsané a Tys na to musela čekat tak dlouho... :) Dávám Ti to. Mařenizaci zdar, neplecha ukončena, nox!Odpověď autora: Ich forma je... ich forma. Má své klady a zápory a pro tenhle druh vyprávění se vyplatí.
Ve scéně na hradbách se nachází jeden profesor, jedna studentka (která nemá venku co dělat) a jeden návštěvník školy... Snape má pravomoc pouze nad studentkami, nemluvě o tom, že návštěvník samozřejmě není zařazený do koleje a tedy není jaké koleji body strhnout. Muehehe.
To, že tohle není tak úplně HP, je naprostá pravda. Ale nemyslím si, že by to bylo na závadu.
A psát... asi dneska něco napíšu ;)

Komentátor: Revan Anonymní Datum: 27.12.2008 - 21:36 Titulek: 13. (Ne)zvaná návštěva

ROFL XD .Dobre,dlouho jsem se tak nepobavila XD

Komentátor: Gwen Přihlášený Datum: 12.12.2008 - 23:08 Titulek: Prolog - Spěšný vlak do Chotěboře

Ebženka> Jééé, a jak se menuje?

Komentátor: Ebženka Anonymní Datum: 10.12.2008 - 14:17 Titulek: 13. (Ne)zvaná návštěva

Tess, mám reklamaci - můj přenošený potomek už je dávno na světě (holčička, Gwen...), ale tvoje čtrnáctá kapitola furt nic! Jak můžeš nechat příběh nedovyprávěný...


Odpověď autora: Mnohonásobné omluvy. To neděle jsem (dýl než měsíc!) psala pracovní záležitosti plné vznosných odborných termínů a potřebuju se přeladit na normální vnímání.

Komentátor: Peggy Anonymní Datum: 06.12.2008 - 02:07 Titulek: 13. (Ne)zvaná návštěva

Třináctá kapitola není brutální - je brutálně dobrá! A ten Bruncvíkův meč mě dostal. V pozitivním smyslu slova. Těším se na pokračování!

Odpověď autora: Bude, neboj... :)

Komentátor: Peggy Anonymní Datum: 05.12.2008 - 18:24 Titulek: Prolog - Spěšný vlak do Chotěboře

Tohle JE třeskutě vtipné! Pět hvězdiček.

Komentátor: YasuRain Anonymní Datum: 30.11.2008 - 14:34 Titulek: 5. Předstírání normality

Hele neděláš ty taky anime?já jen že víš co jsou bishíci a yaoi

Odpověď autora:

Nelze se pohybovat nějakou dobu kolem San a nevědět, co jsou to bishíci a yaoi :) Anime - pár jsem viděla, něco se mi líbilo, něco zase moc ne. Obecný přehled mám, ale nijak zvlášť to nežeru.

Komentátor: astrid Anonymní Datum: 31.10.2008 - 20:20 Titulek: 13. (Ne)zvaná návštěva

Příliš vtipné... mám sama na sobě vyzkoušené další upozornění - Nejíst Haribo medvídky během čtení, hrozí udušení!

Komentátor: Gwen Přihlášený Datum: 30.10.2008 - 23:31 Titulek: Prolog - Spěšný vlak do Chotěboře

no..nevim, když si to napsal do komentů... ale já budu mlčet, neboj...:D