Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 770 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Harry Potter a Stříbrná paní od Luna
[Komentáře - 60] Tisk Kapitola nebo Povídka
- Velikost písma +
Autorská poznámka:

Vlastně to ani není předmluva, ale pár upozornění a upřesnění k textu.

Z nějakého prapodivného a mně nevysvětlitelného důvodu mi nejdou vkládat obrázky. Proto jsem si zřídila stránku na webové adrese http://www.ladyluna.estranky.cz/ na kterou hodlám vkládat obrázky a časem zřejmě i různá rozšíření textu.

V povídce budou napsány odkazy ve formě  | oč jde | link | .

 

A protože většina lidí čte povídky když se objeví na titulní stránce nebo když jim někdo pošle odkaz, dám i sem Shrnutí:

Bradavice existují více než tisíc let. V jejich impozantních zdech je ukryto mnoho tajemství, a to i temných...

 

 

Harry studuje šestý ročník a je upřímně rád, že lord Voldemort tento rok nesoustředí svou pozornost na jeho zlikvidování, ale na nalezení prastarého artefaktu Stříbrné paní - ženy, která je i pro kouzelníky obestřena záhadami. Snad je jen výmyslem, snad skutečně žila v době Bradavické čtyřky. Artefakt je považován za čistou legendu a nikdo nechápe, proč si lord Voldemort myslí, že skutečně existuje.

 

 

Ale klid Harry stejně nenachází. Pronásledují ho sny, které nemají s jeho úhlavním nepřítelem nic společného. Sny, které se natolik prolínají se skutečností, že se obává o svůj rozum.

 

Jeho přátelé v úpěnlivé snaze pomoci mu najdou několik vytržených stránek z deníku, na nichž je zaznamenán podobný případ, který se v Bradavicích odehrál v době, kdy tam studovali Harryho rodiče...

Do okénka povinně napište číslicemi třista šedesát pět
Okénko 

Poznámka: Můžete zaslat hodnocení, komentář nebo obojí. Nezapomeňte na okénko.