Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 772 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Brumbálův mistrovský plán v 21 bodech od ioannina
[Komentáře - 29] Tisk
- Velikost písma +
Autorská poznámka:

Svět patří JKR, překlady jmen Medkovi, geniální myšlenka autorce originálu, anitaray.  http://anitaray.livejournal.com/4992.html

Translated with permission. Thank you, anitaray!

 

 anitaray

Bezchybný mistrovský plán Alba Brumbála:

Jak se vyrovnat s událostmi na konci 4. ročníku studia Harryho Pottera

(Včetně pozdějších oprav a doplňků.) 1. Neříct chlapci o proroctví vůbec nic, dokud nebude vhodná chvíle nebo dokud na to nepřijde sám; dát přednost tomu, co nastane později.

 2. Nevarovat ho, že by se mu mohl Voldemort pokusit proniknout do mysli. Varování je pro srágory.

 3. Nedívat se na něj a nemluvit s ním, protože by mě mohl špehovat Voldemort. Pro jistotu mu ani nepsat.

 4. Neinformovat Harryho prostřednictvím některého člena Řádu, že se mu vyhýbám z bezpečnostních důvodů: vysvětlování je pro srágory.

 5. Pokud se na mě začne zlobit a přestane mi důvěřovat, jeho chyba.

 6. Neříkat Harrymu nic o viteálech – diáři ani hadovi. Je ještě příliš brzo na to, začít ho připravovat na zlikvidování Voldemorta. Nejsme na tom snad přece tak, že by měl Voldemort zase tělo nebo že by ho podle jistého proroctví mohl zabít jenom Harry, ne? Aha, vlastně.

 7. Neříkat Harrymu o té záležitosti s novým tělem a krví. Raději si nechat jenom problesknout v očích jiskřičku triumfu a nechat ho, ať si na to přijde sám. Ten chlapec má za ušima. To zvládne.

 8. Až přijde vhodný čas říct mu o viteálech (nikdy! nikdy!), NESMÍ SE ZA NIC NA SVĚTĚ DOZVĚDĚT, ŽE I ON SÁM JE VITEÁL. Taková vědomost je pro něj příliš nebezpečná. A je krucinál prakticky vyloučené, že bych já, jeho bělovousý učitel, umřel dřív, než budu mít příležitost mu to říct.

 9. Moment ― není tohle Kámen zmrtvýchvstání? JE! Paráda!

 10. A sakra.

 11. Čili teď už OPRAVDU JISTĚ umírám. Raději zařídit věci předem: právě ten člen Řádu, kterého Harry nenávidí a kterému věří nejmíň, má teď za úkol Harrymu říct, že v sobě chlapec má kousek Voldíčka. Někdy POTÉ, co mě řečený člen Řádu zabije, na čemž budeme tajně domluvení.

 12. Nemyslitelné, že by Snapea Voldemort zabil dřív, než Snape dokáže tuto životně důležitou informaci Harrymu předat. Neuvažovat, že je Snape super tajný dvojitý agent a ŠPEH, který riskuje odhalení před nejschopnějším a nejnebezpečnějším žijícím kouzelníkem. Neuvažovat, že je teď Snape zřejmě pánem Bezové hůlky. Snape bude jednoduše sedět schovaný v teplém hnízdečku, odkud vyleze a řekne Harrymu pravdu NA POSLEDNÍ MOŽNOU CHVÍLI.

 13. Mezitím zajistit, aby se Snape u Voldemorta dobře zapsal. Protože to, že člověk zabije Alba Brumbála, není pro Voldemorta *dostatečný* důkaz loajality. Protože Voldemortovi se člověk zkrátka nezavděčí. Mrcha jedna.

 14. Takže nechám Snapea, aby Voldemortovi prozradil, kdy má Harry skutečně opustit Zobí ulici. Ale mám v rukávu bezvadný trik: bude tam sedm Potterů! Jak to Voldemort uvidí, bude úplně mimo. Začne ječet jako malá holka a uteče. Nařídí svým Smrtijedům, aby nechali všechny ostatní členy Řádu bezpečně uniknout. Prostě se zblázní! SEDM POTTERŮ! HAHAHAHAHAHA! To je SKVĚLÝ plán, to jo!

 15. Dál. Musím být velice, velice opatrný na to, co budu Harrymu doopravdy vykládat. Nedůležitá historka o ožralé ženské v sirotčinci? Ano! Tříštivá kletba na ničení viteálů? Ne!

 16. Hermioně bych mohl odkázat knížku pohádek pro děti, protože je v ní ukrytá STOPA. A to, malý nenápadný symbol, který, pokud vím, Harry, Ron ani Hermiona nikdy předtím neviděli. Ale já pevně věřím, že se Bill a Fleur přece jenom budou brát; že náhodou nezemřou těsně před svatbou (například při útoku Smrtijedů na Zobí ulici, což jsem tak příhodně nachystal); že budou mít velkou svatbu; že na svou svatbu pozvou toho podivína Xenofilia Láskoráda; že se Xenofilius Láskorád náhodou rozhodne obléknout si ten den oděv, na kterém bude ten symbol; že na svatbu bude pozvaný i Viktor Krum; že Viktor Krum náhodou ten symbol na oděvu Xenofilia Láskoráda zaregistruje; že Harry náhodou zaslechne, jak se Viktor Krum kvůli tomu symbolu rozčiluje, a tak si bude pamatovat, že Xenofilius Láskorád o tom symbolu něco ví; že jelikož jsem NIKDY O NIČEM NIC neřekl, rozhodnou se na ten symbol zeptat Xenofilia Láskoráda a on jim odpoví; a tak že Harry zjistí, že existují Relikvie Smrti. Od podivína a z knížky pro děti. A že v jejich existenci díky tomu uvěří.

 17. Je mimořádně důležité, aty Trio zabilo luštěním záhady Relikvií spoustu času, protože jinak by seděli na zadku a nedělali nic celou knihu celý rok, jelikož o tom, jak hledat a likvidovat viteály, nevědí ani Ň.

 18. Relikvie jsou pro Harryho důležité, protože... z nějakého zvláštního, symbolického důvodu. A taky aby se ukázalo, jaká jsem svině.

 19. Ronovi bych mohl odkázat Zhasínadlo, ale neřeknu mu, co to je, ani jak to funguje. Mňmňmňmň. Když si bude chlapec myslet, že Zhasínadlo je jenom nějaká pitomá kravina, a nebude ho nosit neustále u sebe, čímž úplně anuluje jeho funkci, jeho chyba.

 20. Kámen Zmrtvýchvstání bych mohl odkázat Harrymu. Potřebuje ho, protože... z nějakého zvláštního, symbolického důvodu. A taky aby se ukázalo, jaká jsem svině.

 21. Během celé té těžké doby nebude Fénixův řád vyvíjet žádnou činnost a nebude mít žádný plán. Plány jsou pro srágory. Jo.***

Do okénka povinně napište číslicemi třista šedesát pět
Okénko 

Poznámka: Můžete zaslat hodnocení, komentář nebo obojí. Nezapomeňte na okénko.