Jezero napsal(a) ScooTy
Kapitola 1: Začátek konce

Šel se projít k nedalekému jezeru, místu, kde často sedával. Neměl přátelé, byl to samotář, nikdo ho neměl rád, aniž by k tomu měl důvod. Byl to dobrák od kosti, ale JINÝ. A to byl vlastně hlavní důvod, proč o něho nikdo nestál.

Bydlel s rodiči na statku. Tam to měl rád. Hned u domu byl les, kam se často chodil procházet. Zvykl si na ticho. Byl spokojený, i když ne šťastný.

Došel k jezeru. Vítr si hrál s jeho blond vlasy a on koukal do dáli svýma hnědýma očima. Přemýšlel…

 

Šla se projít k jezeru, které nedávno objevila. Byla oblíbená, i když o to nestála. Byla to milá holka se smyslem pro humor a uměla vždy dobře poradit. Neměla ráda zlost, rozdíly a pýchu. Bydlela v nedalekém domku s rodiči, kde to měla kousíček do lesa. Tam se často procházela s kamarády, co taky dělat v dědině(:D).

Teď jí rodiče na týden odjeli, takže byla sama doma a protože se nudila, šla tedy k jezeru, kde byl krásný pohled na nebe. Byla spokojená, ale necítila se být šťastná.

Došla k jezeru. Všimla si kluka na druhé straně. Zřejmě si jí nevšiml. Jen se usmála, rozpustila své dlouhé kaštanové vlasy a koukala do nebe…

 

Jak tak přemýšlel, najednou si všiml osoby, tady dívky, sedící na druhé straně. Usmála se na něho, nejistě se usmál taky. Najednou vstala a blížila se k němu. Začínal být nervózní, ona však měla veselou náladu.

„Ahoj!“ Pozdravila ho, jakmile k němu došla.

„Ahoj..“ Opětoval její pozdrav nejistě. Prohlédl si jí. Líbila se mu. Měla pěknou postavu, krásné kaštanové vlasy, upřímný úsměv a krásně zelené oči.

I on se jí líbil. Měl tak akorát postavu, blond krátké vlasy, veselý úsměv a hnědé oči.

„Hele, tebe znám, ty jsi Debie, že?“ Vzpomněl si na ní.

„Jo, a ty si……Draco, že jo!“ Zasmála se a on na ní vhrl překvapený pohled.

„Ty mě znáš???“ Nechápal.

„Jo, neměla bych?“ Usmála se o jeho zahřálo u srdce.

„Nechceš se projít?“ Nabídl jí a ona s úsměvem přijala. Tak se šli projít, nula a hvězda…


Disclaimer: All publicly recognizable characters and settings are the property of their respective owners. The original characters and plot are the property of the author. No money is being made from this work. No copyright infringement is intended.

Tato povídka je archivována na: Potter Povídky CZ - Harry Potter Fanfiction - http://www.potterpovidky.cz/web/viewstory.php?sid=563