Informace
Jsme domovem:
669 povídek
od 234 autorů
z 753 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Tuhle statistiku jsme zavedli 13.4.2006
TOPlist
Přezdívka: Enervate     [Kontakt]
Skutečné jméno:
Členem od: 21.11.2007
Website: enervate.blog.cz
Bio:

Beta-reader: Ano
AOL IM Nic ICQ Nic MSN IM Nic Yahoo IM Nic
Třídit:
Povídky
Dcera Smrtijedů od Enervate     Přístupnost: Bez omezení     starstar     [Komentáře - 17]
Shrnutí:

Postavy: AUTP - Francis Jugsonová, Anduel Cainová a jinak všichni, které znáte
Děj: Prázdniny končí a trio nastupuje do páteho ročníku. Také jedenáctiletá Francis jede do Bradavic, poprvé. Skončí nakonec ve Zmijozelu, jak si přeje její otec, smrtijed Jugson? Jaká překvapení pak v průběhu roku odkryje? Dokáže nakonec najít sama sebe? Voldemort touží po věštbě a je odhodlaný ji získat. Harry je se svými přáteli stále ve střehu a boj proti zlu a nové profesorce může začít... Frany začíná konečně žít, ale co když někdo z vaší rodiny skrývá velké tajemství, které by Zlu pomohlo zvítězit?

Poznámka autorky: Věřte tomu nebo ne, toto byla opravdu má první povídka ve světě FF, a nejen v něm. Předtím jsem krom slohovek ve škole nepsala. Už je dávno přes rok a půl dokončená a má i pokračování.

Pro zapřísáhlé odpůrce MS - ano, já vím, že je Frany celkem hezká Mařenka. :D Ale každý nějak začínal (asi to říká každý, ale já v tý době ani nevěděla, že něco jako MS existuje :D:D) a já mám svou povídku ráda. Začátek opravdu pokulhává. Snad všemi směry. :D Přepisovat to ale opravdu v nejbližší době nehodlám, jelikož není čas. I když by si ho DS zasloužila. xD Mno nic.

 

Každopádně velké díky těm, kdo se dočtou do konce. :)Kategorie: Harry Potter, - Originální HP fanfiction     Postavy: Albus Brumbál, Dean Thomas, Draco Malfoy, Fred Weasley, George Weasley, Ginny Weasleyová, Hagrid, Harry Potter, Hermiona Grangerová, Katie Bellová, Lucius Malfoy, Luna Lovegoodová/Lenka Láskorádová, Marietta Edgecombová, Minerva McGonagallová, Neville Longbottom, P
Žánr: Humor, Fantasy     Upozornění: Nic
Kapitoly: 35     Dokončeno: Ano     Počet slov: 65309
Publikováno: 21.11.2007     Upraveno: 09.01.2010