Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 772 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Komentáře pro Nesměj se mi
Komentátor: Em_ Přihlášený Datum: 11.10.2009 - 21:43 Titulek: ...

Podivné, začínám o Trelewneyové uvažovat zase trochu jinak. Povídky tohohle typu jsou fajn, člověk si pak uvědomí, že ne všechno je tak, jak se na první pohled zdá. Moc hezké.

Komentátor: Janisha Anonymní Datum: 08.08.2007 - 14:08 Titulek: ...

Zvláštní femslash... Spíše jen myšlenky a vzpomínky.Líbilo se mi to.:)

Komentátor: Leaf Anonymní Datum: 28.06.2007 - 07:43 Titulek: ...

Moc pěkně se to čte. To sherry z povídky přímo kape..

Komentátor: Krakatice Anonymní Datum: 19.05.2006 - 15:39 Titulek: ...

A sakra! Tenle povidce jsem se docela dlouho vyhybala a vida - chyba, chyba prevelika. Dostala si me prevelice! Gratuluju! :-)

Komentátor: Rakev Přihlášený Datum: 06.05.2006 - 17:56 Titulek: ...

Moc se mi to líbí, nemám ráda slash žádného druhu,  ale tady je ta slash naznačena jen velmi jemně. Sybilku jsi popsala krásně.

Komentátor: Irimie Anonymní Datum: 30.04.2006 - 12:43 Titulek: ...

Krásná povídka...

Komentátor: Mathilda Přihlášený Datum: 29.04.2006 - 17:02 Titulek: ...

Slashové povídky nečtu, donedávna jsem se vyhýbala i femslashi, ale na ff.net jsem narazila na pěkně napsaný femslash Bellatrix/Narcissa. Od té doby, když je ta správná nálada, si femslash ráda přečtu, ale bohužel v zahraničních a v našich vodách jakbysmet se ho vyskytuje strašně málo,  a proto jsem byla ráda, když jsem narazila na tuhle povídku. Ale našla jsem něco jiného, než jsem čekala. Což ovšem prosím neber jako výtku, možná snad jen jako odpověď, že nebýt věty "Kdo tě pak má líbat?", nenapadlo by mě v povídce hledat slash. Spíš, jak už jsi sama naznačila, příběh o přátelství a jak moc bolí, když ho ztratíme. A takové příběhy mám moc ráda, především když jsou tak citlivě a propracovaně napsané.

V povídce je taky spousta drobností, které mě zaujaly -  například Sibyla plačící nad písemkami z přeměňování, aby přilákala Minervu.

Moc hezky popsaný je ten smutný moment, kdy Brumbál s úsměvem o Sibyle řekne, že je přízemní a malicherná. Neví, že ho slyší, ale přesto bych mu za to jednu vrazila.   Odpověď autora:

Já jsem ale varovala, že se mi ten femslash zvrhnul v povídku o něčem úplně jiném:o)

Děkuji za pěkný komentář. Jsem ráda, že se ti povídka líbila, i když jsi čekala něco jiného.