Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 772 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

FAQ

Zapomněl/a jsem heslo - co mám dělat?

Pro získání ztraceného hesla klikněte sem a vepište e-mailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci. Heslo vám bude obraten zasláno.

Jaké povídky jsou povoleny?

Přečtěte si Pravidla pro přidávání povídek.

Jak kontaktovat administrátora?

Můžeme nám poslat email přes kontaktní formulář.

Jak můžu přidat povídku?

Pokud jste to ještě neudělali, zaregistrujte se prosím. Až se přihlásíte, klikněte na Účet a vyberte Přidat novou povídku. Následující formulář vám umožní vložit povídku.

Proč chybí kategorie "Od 18 let"?

PotterWeb a tedy i PotterPovídky často navštěvují děti. Povídky s pornografickým nebo příliš násilným obsahem nepřijímáme a už vůbec ne do kategorie "Od 15 let". Viz pravidla.

K čemu jsou u povídek hvězdičky a modré kytičky (medaile)? Jak je můžu dostat?

Označují články doporučené pozornosti autorů - např. články o správném psaní čísel a interpunkce. Někteří autoři s tím mají problémy, takže pokud si to chtějí vyjasnit, nemusí chodit moc daleko.

Registrace a následné přihlašování na tuto stránku je (doufám) bezplatné, že ano?

Samozřejmě.

Nejde mi přihlásit se.

Máte-li problém s přihlášením a nevidíte se v seznamu autorů, kontaktujte admina (viz výše).

Jak dlouho průměrně trvá než admin schválí povídku a vloží ji sem? Jsem si určitě jistý že jsem v nich neporušil žádné pravidlo tak nevím v čem je problem.

Podívejte se do Novinek. V případě, že jsem na delší dobu pryč a nesehnala jsem za sebe náhradu, autory upozorním. Pokud jste povídku vložil/a před několika hodinami, je možné, že jsem se ještě nedostala k internetu. Nemůžu zajistit provoz 7x24, proto prosím počítejte s prodlevami max. 24 hodin, o víkendu to může trvat déle. Neprojde-li vaše povídka schválením, měli byste ode mně dostat email s upozorněním (na adresu, kterou jste uvedli při registraci). V případě, že vaše povídka zůstává více než dva dny ve frontě a nedostali jste žádný email, překontrolujte, zda máte adresu v profilu správně (pro jistotu i prohlédněte spam koš), a kontaktujte nás (odkaz je nahoře v liště).

Proč nevidím svou povídku v Nejnovějších povídkách, když přidám kapitolu?

Pro zpřehlednění novinek se na hlavní stránce (Domů) objevuje výpis povídek, které byly naposledy aktualizovány (ať už šlo o opravdu či přidání kapitoly) a v Nejnovějších povídkách se objevují nové vložené povídky. Chcete-li vědět, kdy byla vaše oblíbená povídka updatována, přidejte si ji do Oblíbených povídek a v "Upravit osobní profil" si zatrhněte možnost "Pošlete upozornění na můj e-mail, pokud bude jedna z mých oblíbených povídek updatována.".

Jak zruším svůj účet?

Kontaktuje admina a uveďte název účtu.