Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 770 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Komentátor: MIREK Anonymní Datum: 08.10.2009 - 21:54 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

....ten Draco je ale roztomilej...

Komentátor: LoVeLy Anonymní Datum: 04.01.2009 - 01:01 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

To je uzany hlavne ten konec =D

Komentátor: Margot Anonymní Datum: 24.08.2008 - 10:23 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

tvoje povídky vždy potěší, jasně že tam byl humor. prostě se mi to líbilo a komu ne tak ať nečte, nebo alespoň neflamuje

Komentátor: SkreechRaven Přihlášený Datum: 16.04.2008 - 01:39 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

Tak toto smekám klobouk, tohte je fakt cool povídka, moc se mi líbila, jen tak dál, hezký!

Komentátor: Odie Anonymní Datum: 02.04.2008 - 12:31 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

Nemám slov :)  je to velmi originální a nehorázně vtipný! :D

Komentátor: Lilithka Anonymní Datum: 05.05.2007 - 15:59 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

Pane boze... já se tolik rezu smíchy! Ach jo, pomoc. Tohle mu Drácek pekne nandal... checht... díky za skvelou zabavu...

Komentátor: Leena Anonymní Datum: 18.04.2007 - 15:01 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

jj je tu úžasný, suprově sem se při tom zasmála :)) a Harry zeleně vyhlížející Potter se mi nezdá  vůbec divný..

Komentátor: Blanch Přihlášený Datum: 31.03.2007 - 15:36 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

Teda-jak koukám, vy jste sakra neznalí :) Já se s výrazem Harry zatracený Potter setkala už před lety a je to čím dál rozšířenější....vy se asi zdržujete jen tady, což?

Pokud mi nevěříte, doporučuji si přečíst něco od Laur, Taťána to používá, Falkira, Aydra a hlavně doporučuji si přečíst Muž v Dracově posteli od Tofiam, tam to je taky a vůbec..celá ta povídka je skvělá. Hlavně to dopučuji tobě, Escalarte, abys byla konečně vyvedena z omylu :)

Jjajjinko tomu se říká slash :) Žádná novinka, český fan fiction je teď slashem zahrnutý.

 

Komentátor: jjajjinka Anonymní Datum: 31.03.2007 - 10:23 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

tek to bylo hustý...udělat z pottera a malfoye milence...to by mne nenapadlo ani ve snu

Komentátor: Nefas Přihlášený Datum: 18.03.2007 - 11:56 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

No já nevím, mně se to líbilo, ten Harry zeleně vyhlížející Potter sice trošku drhne (neříkám, že je to špatně), ale je to dobré. Zvlášť ta kašička je delikátní:o)

Komentátor: Esclarte Anonymní Datum: 18.03.2007 - 10:17 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

S výrazem "Harry zatracený Potter" jsem se ještě nesetkala a rozhodně to nepovažuji za spojení, které lze užít v povídce. "Harry zeleně vyhlížející Potter" už vůbec ne.

Komentátor: Blanch Přihlášený Datum: 18.03.2007 - 00:42 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

Harry zeleně vyhlížející Potter je správně, žádná věta navíc. Má to tak být.
Po vzoru Harry zatracený Potter, což se užívá běžně.

Tahle jednorázovka je v původním znění drabble, trochu delší drabble a je myšlena spíš parodicky, než vážně.

Opravdu netuším, že jsem tedy braná jako osoba, ktrá umí psát, no to mi vážně lichotí :) Ale já slash píšu už půl roku vkuse a nepřetržitě, takže už je to asi holt moje prokletí, co se dá dělat :)

Ty říkáš hrubky překlepům? Ale no tak..já tam hrubky nemám, tedy jsem žádné nenašla, jen dva nebo tři překlepy, což je u mě výkon..já běžně mívám těch překlepů i více..někdy tedy ne... ale to je výkon :) Nejsem dokonalá, nikdo není dokonalý :) Navíc u téhle slátaniny mě to nijak netrápí a pokud to kazí mou pověst..tak ať, mně na tom zase tak nezáleží :) Zvlášť ne tady. Asi už se pro svět ff nehodím :)

Jinak čárky...pokud jsem si všimla, mám správně...tam, kde jsou přístavky, vložené věty... dej mi příklad špatné čárky, ať jsem víc v obraze...možná jsem jen dezorientovaná.

No..vtipné se to zdá samozřejmě jen těm, kteří v tom nehledají logično, ale prostě jen úlet. Já netvrdím, že je to zákonitě vtipné, ale  jsi vlastně první, kdo mi to píše, dvacet příspěvků z fanu to bralo vtipně. Tím se nijak nechci ospravedlňovat, já chápu, že už jsi  dál, než ti "puberťáci", co tam čtou..ale třeba u Tofiam, Laury, Mysty a Kaldory, které jsou všeobecně vážené a mají jméno, bych to zase neřekla. Navíc už taky mají kolem dvaceti a více.

Navíc... na hevery z Mazdy jsou dokonce i vtipy, což jsem nedávno zjistila...samozřejmě je to bráno spíše všeobecně, ale aby z toho byl vtip, musí to být jmenováno konkrétně... taky neexistuje hever z favoritu, hever ze škodovky(oj), hever z octávie... je jeden a ten samý hever, ale až s přívlastkem je to to pravé... a s tím plyšákem to byla ironie, moje chyba, že jsem nebyla pochopena... mně by se z toho taky dělalo šoufl.

Všeobecně vzato..já jsem flegmatik, mně je to celkově nějak jedno :))  Ať se to líbí nebo ne, vždycky se najde nějaký blázen, kdo si to přečte, ačkoliv se mu to nelíbí... špatná kritika je stejně kritika :) 

Komentátor: Aries Anonymní Datum: 17.03.2007 - 22:55 Titulek: Vaříme s Dracem Malfoyem

Ale no tak. Máš pověst osoby, která umí psát, tak proč si ji takhle kazíš? Co takhle opravit hrubky (nedaleko jeho místo něho, čárky rozmístěné více méně nahodile), překlepy (sovu místo svou) a dokonce části textu, které jsi nepochybně chtěla smazat (Harry zeleně vyhlížející Potter). A vtipné to teda taky moc není. Myslíš, že když je někdo na kluky, tak to automaticky předpokládá, že musí toužit po plyšákovi k výročí? Taky bych se osypala. A pokud vím, tak pro mazdu není určený žádný speciální hever a postačí jakýkoliv běžný. Ona to totiž není součástka auta. Našich pět mrtvých mazd by mohlo vyprávět ;-)