Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 765 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Komentáře pro Nepokojní mrtví
Komentátor: sun Anonymní Datum: 05.01.2016 - 13:35 Titulek: 14. Chorus

Teď jsem dočetla celou povídku. Skláním se před tvým vypravěčstvím. Naprosto dokonalá, nádherný příběh, jsem z ní naprosto unešená. Už jsem za ta léta četla hodně povídek, ale ta tvá se řadí ke skvostům! Děkuji

Komentátor: sun Anonymní Datum: 04.01.2016 - 13:46 Titulek: 4. Draco

Páni, objevila jsem tuto povídku až nyní, ale je naprosto úžasná!!!! Trochu mi připomíná film Pozemšťan, kdy skupinka lidí celý film sedí v jedné místnosti a mluví a přesto divák sedí napjatě a sleduje, co se bude dít dál. To samé je i tady. Sedí a mluví a? Napjatě čekám, co bude dál. Je to naprosto skvělé!

Komentátor: Em_ Přihlášený Datum: 03.02.2010 - 09:54 Titulek: 5. Blaise

Nejen Gryffindori.


Odpověď autora: Eee? Asi nerozumím řeči tvého kmene...?

Komentátor: Em_ Přihlášený Datum: 02.02.2010 - 08:07 Titulek: 3. Neville

Tvoje povidky by se neměly číst, když člověk není úplně při smyslech.. Ještěže si mohu dovolit mít v práci na hlavě kapucu...


Odpověď autora: To já ti dělám schválně, víš? Mně se totiž strašně líbí ty vedlejší efekty. ;o))

Komentátor: ioannina Přihlášený Datum: 24.12.2009 - 00:26 Titulek: 1. Kontrapunkt

Dovoluji si upozornit p.t. čtenáře, že další kapitoly Mrtvých přibývají na můj livejournal (vizte odkaz na webové stránky nahoře u mého jména a kontaktů) o něco rychleji než sem.

Komentátor: Em_ Přihlášený Datum: 11.12.2009 - 10:14 Titulek: 1. Kontrapunkt

Štveš mě, víš to? Pokaždé, když něco upravíš, radostně se sem vrhnu v očekávání nové kapitoly a NIC! Grrrrrr.... Že ty mi to děláš naschvál...


Odpověď autora: Aha, to je asi nějaký problém v komunikaci se zdejšími adminy. Už tu visí dvě další kapitoly. Měla jsem za to, že jelikož se "povídka" (on je to román, ale to je jedno) posunula v aktualizovaných, dali sem druhou kapitolu někdy kolem čtvrtýho, a tak jsem včera přidala kapitolu třetí. Takhle to dopadá, když jsou admini nekonzistentní v tom, kdy a jestli vůbec se ti namáhají psát na mejl.

Komentátor: Ankhtepot Anonymní Datum: 06.12.2009 - 21:50 Titulek: 1. Kontrapunkt

Sice jsem viděl jen filmy, ale tento cyklus je i tak hodně univerzální a nádherně čtivý. Těším se na další díly.


Odpověď autora: Díky. :-)) Já pro změnu filmy neviděla a jenom četla knihy. Prima, že to nevadí v pochopení důležitých věcí. :-)) Tenhle konkrétní korálek bude mít dílů spoustu, tohleto je slabá desetinka.

Komentátor: Esclarte Anonymní Datum: 25.11.2009 - 08:59 Titulek: 1. Kontrapunkt

Nojo, je mi jasný, že další neoblíbená postava dostane přes držku.

Odpověď autora: Myslíš? Kdepak, nic není jistý. :-)) Záleží na tom, jak se která postava bude chovat, ne? Mlátit postavu jen proto, že se nějak jmenuje, to dělá Rowla, ne já.

Komentátor: Em_ Přihlášený Datum: 23.11.2009 - 14:59 Titulek: 1. Kontrapunkt

Má poznámka zůstala opět jednou nepochopena, věřím, že schválně ^-^

Nejhorší je, že mne ty tvé příběhy ovlivňují a cpou se do mých ^-^Odpověď autora: Ale jo, poznámka byla pochopena a vzápětí překroucena ad absurdum. Když dělám blbý vtipy, tak to znamená, že mám super náladu. :-))) Já bych svým příběhům i nařídila, aby se do těch tvých necpaly, ale ony si žijou vlastním nezávislým životem a nijak moc se omezovat nenechají.

Komentátor: P.M.d.A. Anonymní Datum: 23.11.2009 - 14:34 Titulek: 1. Kontrapunkt

Za prvé - miluju tenhle cyklus, protože podle mého názoru citlivě navazuje na kánon a rozvíjí děj i postavy někam, kam Rowla nikdy nedosáhne.

Za druhé - miluju ioanninin styl; když ona napíše, že prší, mám tendence se choulit a kontrolovat, že mi nezatéká za krk.

No a zatřetí - doufám, že schvalování každé kapitoly nebude trvat přes 14 dní jako u téhle. To bychom se konce dočkali odhadem někdy v létě. I když - optimistickým pohledem vzato - by možná ioannina do té doby dopsala další korálek :-)Odpověď autora:

*autor se bezmocně červená*

Takovou poklonu mi už dlouho nikdo nesložil. Vynasnažím se jí dostát i nadále. :-))

Komentátor: Em_ Přihlášený Datum: 23.11.2009 - 12:05 Titulek: 1. Kontrapunkt

I love you. Will you marry me?


Odpověď autora: Řekla Minerva Severovi, nebo Severus Minervě? ;o)) Jen počkej, oni budou ty mentální šachy hrát ještě pěkných pár kapitol.