Informace
Jsme domovem:
670 povídek
od 235 autorů
z 772 registrovaných.

Diskuse je na našich stránkách Potter Web CZ

Chci to slyšet... od erzika
[Komentáře - 5] Tisk
- Velikost písma +
Autorská poznámka:
Budu vděčná za každý komentář, prosím nebijte mě za chyby, psala jsem to narychlo ve škole:)

Matt stál čelem ke dveřím nachystaný k odchodu, ale slyšel za svými zády vyřčené své jméno. Osoba, jež zapříčinila jeho smíšené emoce ho nechtěla nechat po hádce jen tak odejít.

„Ano?“, reagoval Matt bez pohnutí.

„Bojím se, že se už nevrátíš.“ Proč to neřekne tak, jak to je? Proč se těch slov bojí? Nebo snad štítí? Matt na to nic neřekl. Sahl na kliku, otevřel dveře od bytu a ještě chvíli čekal. Bylo ticho. Překročil práh a zabouchl za sebou. Chvíli jen koncentrovaně sledoval své špičky botou.

„Miluju tě.“, snažil se zatlačit slzy zpět. „Kurva!“, zaklel do ticha.

Osoba v bytě již stála za dveřmi a z oka se ji drala neposlušná slza stejně tak, jako před chvílí Mattovi. Byla to slza zklamání, jelikož zklamal sebe a zklamal jeho. Byli slyšet vzdalující se kroky. Teď už ho nikdy neuvidí.

„Miluju tě Matte. Odpusť.“, zaznělo prázdnotou.

„Do prdele! Já tě miluju! Ty kreténe!! Miluju!!“, zařval Mello a několikrát kopl do dveří, než padl s brekem k zemi na kolena.

Cvak.

Rychle vyskočil na nohy. Dveře se opět otevřely. Matt měl své brýle posazené na hlavě, v ruce zapálenou za ten den snad padesátou cigaretu a na Mella se díval neidifikovatelným pohledem.

„Řekni to teď a neuhýbej pohledem.“, nařídil nekompromisně.

„A co?“

„Neser mě.“, odvětil v klidu.

Mello ale mlčel. Chlapec stojící naproti němu zabouchl dosud otevřené dveře a přistoupil blíž. Bez jakéhokoliv varování se rozpřáhl a uštědřil Mellovi pěstí do obličeje, až mu vytryskla krev z nosu. Mello se za ránu chytil, ale mlčel dál. Matt ho ještě chvíli pozoroval a pak se zkroušeně přesunul do obýváku, kde si lehl na gauč.

„Slyšel’s mě.“, namítl prostě Mello postaviv se naproti ve dveřích.

„Nešel jsem zpátky kvůli těmhle kecům. Ty si strč do prdele.“

„Matte.“

„Jestli nemáš na srdci nic důležitého, tak se věnuj sobě. Nejsem hadrovej panák na šukání. A jestli mám být na ty ostatní věci –…“

„Miluju tě.“

„ – sám, tak to se radši zdržím všeho. Nehodlám ze sebe dělat čubku.“

„Miluju tě.“, zopakoval Mello.

Matt se na něj podíval. Stál tam poražený vlastními city opřený o futra s rukama v kapsách a vlasy spadajícími přes jeho jizvu do očí a sledoval Matta přes závoj svých pramenů. Oba se začali usmívat. Mello za krátko sykl bolestí, kvůli stále čerstvé ráně po Mattově úderu.

 

„Měl jsem ti jí dát už dřív.“, konstatoval Matt, když ho ošetřoval.

„Možná.“, uchechtl se druhý chlapec. „Počkej.“, zastavil ruku, jež se chystala otřít krev z jeho tváře. Přitáhl si Matta k sobě za krk a uvěznil v polibku. Ten upustil vatu a Mella objal. Svými štíhlými prsty zajel do jeho dlouhých slunečních vlasů a tiskl se naň ještě víc.

„Matte…“, oslovil Mello svého partnera, když se od sebe oddálili, a sevřel ho pevně v náručí přivírav oči.

„Nechci tě jen na sex. Chci s tebou být. Protože….tě miluju. A taky ti to chci dokázat.“

Matt se pousmál a spokojeně se přivinul k vypracovanému tělu. Konečně.

Do okénka povinně napište číslicemi třista šedesát pět
Okénko 

Poznámka: Můžete zaslat hodnocení, komentář nebo obojí. Nezapomeňte na okénko.